Masz pytanie? Zadzwoń: +48 74 3000 333 +48 94 7000 222 +48 71 307 31 11

Bielawa, Młodych
dom na sprzedaż

CHN-DS-26684

TA OFERTA TYLKO U NAS - WYŁĄCZNOŚĆ. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany w górnej części miasta Bielawa przy ulicy Młodych 27.  Budynek o powierzchni całkowitej ok. 250 m2 (ok. 160m2 powierzchni użytkowej)  Dom składa się z następujących ...

Powierzchnia
250,34 m2
Powierzchnia działki [m2]
522 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 655,03 zł
cena 915 000
dom na sprzedaż - Bielawa, Młodych

Bielawa, Przemysłowa
dom na sprzedaż

CHN-DS-26672

WYJĄTKOWE MIESZKANIE WRAZ Z GARAŻEM ORAZ DZIAŁKĄ ! TA OFERTA TYLKO U NAS - WYŁĄCZNOŚĆ. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe rozkładowe mieszkanie w budynku dwurodzinnym zajmujące całe piętro, oferowane wraz z murowanym garażem oraz własnościową działką ...

Powierzchnia
112,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 973,21 zł
cena 669 000
dom na sprzedaż - Bielawa, Przemysłowa

Kołobrzeg (gw), Niekanin
dom na sprzedaż

CHN-DS-26658

#Kameralny Dom Duża Zagospodarowana Działka Stawek# Przedmiotem sprzedaży jest  dom wolnostojący posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni 15,55 arów.  Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niekanin zaledwie kilka minut jazdy od Kołobrzegu, ...

Powierzchnia
165,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 555 m²
Cena za m2
6 193,35 zł
cena 1 025 000
dom na sprzedaż - Kołobrzeg (gw), Niekanin

Dzierżoniów, Batalionów Chłopskich
działka na sprzedaż

CHN-GS-26644

TA OFERTA TYLKO U NAS - WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż: Działka inwestycyjna o powierzchni 35 428 m² w strategicznej lokalizacji – Dzierżoniów, w sąsiedztwie  ul. Batalionów Chłopskich oraz nowopowstałej obwodnicy Dzierżoniowa.  Numer działki: 246.  Atuty nieruchomości: ...

Powierzchnia
35 428,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 10 628 400
działka na sprzedaż - Dzierżoniów, Batalionów Chłopskich

Kołobrzeg, Bałtycka
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26643

Oferujemy do sprzedaży obiekt turystyczny składający się z dwóch lokali położonych na pierwszym piętrze apartamentowca znajdującego się w zachodniej dzielnicy Kołobrzegu przy ul. Bałtyckiej niedaleko plaży i portu. Lokal z wspólnym korytarzem podzielony jest na dwa ...

Powierzchnia
80,13 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18 095,59 zł
cena 1 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg, Bałtycka

Ustronie Morskie, Górna
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26639

Oferujemy do sprzedaży klimatyzowany apartament z balkonem, aneksem kuchennym oraz łazienką z kabiną typu walk-in w obiekcie hotelowym o standardzie pięciogwiazdkowym z ekskluzywną infrastrukturą dodatkową. Apartamentowiec w Ustroniu Morskim oddano do użytku w lecie ...

Powierzchnia
22,53 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
14 158,90 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Ustronie Morskie, Górna
142
ofert
Michał Gładysz

Pośrednik

Licencja: 14855

biuro@chn.com.pl

796 450 717
74 3000 333