Masz pytanie? Zadzwoń: +48 74 3000 333 +48 94 7000 222 +48 71 307 31 11

Wrocław, Krzyki, Jagodno, Wagnera
mieszkanie na wynajem

CHN-MW-26850

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Wagnera na Osiedlu 4Pory Roku (Wrocław, Krzyki-Jagodno) oferowane wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym w cenie.  Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, dysponuje powierzchnią 30m2 ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki, Jagodno, Wagnera

Kołobrzeg
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26848

BEZ PROWIZJI I  PODATKU PCC2%. OFERTA PROMOCYJNA  PRZEDSTAWIONA CENA JEST CENĄ BRUTTO ZAWIERAJACĄ VAT 23%  ---------- Przedmiotem sprzedaży jest nowy lokal apartamentowy zlokalizowany w nowoczesnym, nowym budynku realizowanym w Kołobrzegu w dzielnicy uzdrowiskowej.  Termin ...

Powierzchnia
35,55 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 471,17 zł
cena 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg

Ustronie Morskie, Sianożęty
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26847

OFERTA PROMOCYJNA NAJNOWSZY III ETAP INWESTYCJI. APARTAMENT OD STRONY WSCHODNIEJ Z WIDOKIEM NA DZIEDZINIEC. BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC2% - Podana cena jest ceną brutto.  Inwestycja jest już na ukończeniu ! Planowany termin zakończenia prac budowlanych i wydania ...

Powierzchnia
35,31 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 576,32 zł
cena 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Ustronie Morskie, Sianożęty

Kołobrzeg, Wschodnia
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26809

Apartament De Luxe Tuż Przy Plaży z Miejscem Postojowym w Hali Garażowej   Oferujemy do sprzedaży Apartament De Luxe znajdujący się nad samym morzem w wyjątkowym kompleksie hotelowym Seaside Park Hotel. Prestiżowy 4 gwiazdkowy ...

Powierzchnia
30,27 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
28 741,33 zł
cena 870 000
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg, Wschodnia

Szklarska Poręba, Turystyczna
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26807

OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC2% - Podana cena jest ceną brutto.  Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie przy ulicy Turystycznej.  Doskonała lokalizacja w odległości 300m od stoku SKI Arena Szrenica oraz w otoczeniu Karkonoskiego ...

Powierzchnia
37,02 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 500,00 zł
cena 610 830
mieszkanie na sprzedaż - Szklarska Poręba, Turystyczna

Szklarska Poręba, Turystyczna
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26806

Powierzchnia
34,65 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 594,52 zł
cena 575 000
mieszkanie na sprzedaż - Szklarska Poręba, Turystyczna
85
ofert
Michał Gładysz

Pośrednik

Licencja: 14855

biuro@chn.com.pl

796 450 717
74 3000 333