Masz pytanie? Zadzwoń: +48 74 3000 333 +48 94 7000 222 +48 71 307 31 11

Kołobrzeg, al. Sienkiewicza
lokal na sprzedaż

CHN-LS-26549

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 49,14 m2 znajdujący się na terenie osiedla Perłowa Przystań przy ul. Sienkiewicza 28.  Lokal składa się z pomieszczenia głównego, łazienki z osobną toaletą oraz aneksu kuchennego. W lokalu jest duża witryna okienna ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
parter
Cena za m2
12 177,00 zł
cena 598 378
lokal na sprzedaż - Kołobrzeg, al. Sienkiewicza

Ustronie Morskie, Sianożęty, Sztormowa
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26531

Przedmiotem sprzedaży jest lokal apartamentowy zlokalizowany w nowoczesnym, nowym budynku z 2023 roku położonym bezpośrednio przy plaży !!  W realizacji basen kryty i SPA. 2 POKOJE Z TARASEM 30 m2 NA PARTERZE.  Mieszkanie wykończone pod klucz sprzedawane z kompletnym ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 857,14 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Ustronie Morskie, Sianożęty, Sztormowa

Kołobrzeg
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26527

#500 Metrów Do Morza#Parking#Bliskość Natury#Nowa Promenada# Przedmiotem sprzedaży jest gotowy lokal mieszkalny usytuowany w nowoczesnym, nowym budynku zrealizowanym w wschodniej dzielnicy Kołobrzegu. Mieszkanie położone na trzecim piętrze (ostatnim) dysponuje ...

Powierzchnia
47,32 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 272,19 zł
cena 770 000
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg

Trzebiatów (gw), Mrzeżyno, Bałtycka
działka na sprzedaż

CHN-GS-26521

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana domem letniskowym parterowym murowanym bez ogrzewania o powierzchni około 30 m2. Uzbrojenie terenu: prąd, woda, kanalizacja na działce, gaz w ulicy przy działce. Nieruchomość znajduje się w miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno ...

Powierzchnia
138,00 m2
Cena za m2
3 985,51 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Trzebiatów (gw), Mrzeżyno, Bałtycka

Brojce, Długa
działka na sprzedaż

CHN-GS-26489

Na sprzedaż działka rolna w Brojcach przy ulicy Długiej o powierzchni 4100 m2, uzbrojona, częściowo ogrodzona przy asfaltowej i oświetlonej głównej drodze. Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna. Ukształtowanie terenu : teren płaski. Klasa ziemi: lllA i lV. Tereny ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
260,00 zł
cena 1 066 000
działka na sprzedaż - Brojce, Długa

Bielawa
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26483

OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC2% NOWE GOTOWE MIESZKANIA W KAMERALNYM BUDYNKU CZTEROLOKALOWYM. INWESTYCJA O WYJĄTKOWYM CHARAKTERZE I WYSOKIM STANDARDZIE. Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie składające się z części mieszkalnej, dużego prywatnego ...

Powierzchnia
95,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 042,11 zł
cena 859 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielawa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem

Partnerzy